GK Steak House - шаблон joomla Mp3

Biz KimizŞampiyon Yapı Modern Yapılar Tasarlar

Ardıçtepe Konutları Bir Şampiyon Yapı Projesidir…

ŞAMPİYON YAPI Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. Alvina Konutları Projesiyle Birinci etap(Alvina) konutlarımız bitmiş olup müşterilerine teslim edilmiştir.
“Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler, ŞAMPİYON YAPI ’yı aynı zamanda sektörde lider duruma gelme noktasındadır.


Ardıçtepe Konutları

Alvina Konutlarının ilk serisi olan Alvina Konutları 2013 yılının ikinci yarısında inşaatına başlanıp 2014 yılında bitirilen bu sitemiz Fahri Kayhan Bulvarında yer almaktadır.
Malatya da ilk olarak "Akıllı Ev" anlayışını sunan konutlarımız 4 Plus olmak üzere toplamda 20 daireden oluşmaktadır.
İkinci seri olan Ardıçtepe Konutları da 2015 yılında Şehrin yeni gözdesi Bostanbaşın da inşasına başlanılmış olup 3 blok 4+1 207 m2 184 daireden oluşmaktadır.
Üçüncü seri olan Şampiyon Busidance Ofis ve iş merkezi olarak proje aşamasında olup 2015 yılı içerisinde Fahri Kayhan Bulvarında inşasına başlanacaktır.

Şampiyon Grup Yönetim Kurulu

İletisim KanallarımızBizimle irtibata geçiniz!

 

İletişim Formu

Ziyaretimize Bekleriz

Sizleri Bir fincan kahvemizi içmeye bekleriz. Sizler sıcak kahvenizi yudumlarken asistanımız sizleri Ardıçtepe'nin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkartacaktır.

Adresimiz

Ardıçtepe Konutları
Bostanbaşı , Yeşilyurt, 44000
Malatya , Türkiye
Tel: 444 1 243

Ardıçtepe Nerede